Windows Desktop Hatasi, Masaüstü simgeleri görünmüyor?

Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarı açtığımda masaüstündeki simgelerin kaybolduğunu gördüm. Sonra c windows system32 config systemprofile desktop kullanilamayan bir konuma karsilik geliyor. Bu bilgisayardaki sabit diskte ve agda olabilir. Emin olmak icin diskin dogru takildigini veya internete veya aginiza bagli oldugunuzu denetleyin ve yeniden deneyin. Hala konumlandiramiyorsa; bilgi baska bir konuma tasinmis olabilir... uyarisi geldi ve sasirdim dun bilgisayarimda hicbir problem yoktu

B'ilgisayarim hizli iken yavasladi ve internete baglanma hatasi oldu sonrasinda klavye ayarlarim degisti ve bir sure bilgisayar ag ve denetim masasi simgelerine bile girmedi  Simdi internet baglantim var ama bilgisayari yeniden baslattigimda bilgisayarda internet baglantisi olmuyor

Bide internette arastirma yaptim her konu windows 7 veya windows 8 ile alakali bende windows 10 kullaniyorum Cozum bulamadim

Yardim Eder misiniz

yyusufbekoo yyusufbekoo (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows 10 kurarken bütün sürücüleri  ve ayarları silip sıfırdan kurdunuzmu bu şekilde hatasız çalışıyor

    kayıt defteri ve disk hatalarını onarma yoluna git http://www.tamindir.com/hdd-health/indir/ tarattırhttp://www.gezginler.net/indir/i/13431/ tarattır

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • evet bunu guncellerken yapmistim ama guncellemeyi yaklasik 2 ay once yaptim bu zamana kadar hicbir problem yoktu bu problem bugun cikti ortaya yyusufbekoo 8 yıl önce
    • yeni cevap yazdım size candan 8 yıl önce

    onuda denedim o da olmadı sistem geri yuklemeyı denedım suan o bıle hata verıyor masaustundekı bazı programlarım gozukmuyor ama denetım masasında gozukuyor  klavyem de degıstı suan yardım eder mısnız ?

    yyusufbekoo yyusufbekoo (1)