Windows devam ettiriliyor hatası

Dizüstü bilgisayarım açılmıyor. Windows devam ettiriliyor yazısı dönüyor ekranda sürekli. Lütfen yardım edermisiniz? Ne yapmam gerekiyor?

kullanici182029 kullanici182029 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarını f8'e basarak güvenli modda çalıştırıp sistemi geri yüklemeyi dene ve güvenli moddayken bir virüs taraması yap bilgisayarına

    Baktın çözüm bulamadın bilgisayarına temiz bir format at. Halen sorun devam ederse donanımsal bir sıkıntıdan kaynaklanabilir

    tahatugyan tahatugyan (1206)