Windows diski bölümüne yüklenemez hatası

Bilgisayarıma format atacağım başlangıçta biçimlendirme yaptım. Windows diski bölümüne yüklenemez yazısı çıkıyor. Shift F10 yaptım. Yazmam gereken komutların tamamında program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor yazısıyla karşılaşıyorum

erayy erayy (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu videoda Windows 10 kurulumu var. Disk bölümleme bölümünde anlatılan gibi diskteki tüm bölümleri sil ve yeniden oluşturmayı dene: https://www.youtube.com/watch?v=6gtihDrHJf0

    alattin alattin (17014)