Windows Etkınleştirilmedi hatası

Merhabalar benim sorunum şu şekilde ben windows 8.1 kullanıyordum sonra gelen güncelleme ile windows 10 sahibi oldum 3 gün öncesine kadar bir sorun yoktu. Fakat 3 gündür PC`nin sağ alt köşesinde Windows`u etkinleştir - Windows`u etkinleştirmek için ayarlara gidin yazısını görüyorum. Bunun nedenini bir çok yerden araştırdım bir program ile o yazıyı ortadan kaldırdım ama Pc Açıldığında tekrar o yazı ortaya çıkıyor bu hatamı yoksa hata değilmi o yazıyı veya windows`u nasıl etkinleştirebilirim. Teşekkürler

seferulas1905 seferulas1905 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8.1 orijinal miydi? Ücretsiz Windows 10 yükseltme süresi (bildiğim kadarıyla) dolduğu için siz Windows 10'a yükselttiğinizde Windows 8.1 lisansınız geçersiz olmuştur. Bu yüzden Windows 10 etkinleştirilmedi hatası alıyor olabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • peki bir sorun çıkarırmı bana veya yazıyı nasıl kaldırbilirm seferulas1905 6 yıl önce
    • Windows 10 lisansınız yoksa o yazı öyle kalır. Lisans anahtarı girmek dışında yapacağınız şeyler (crack vs.) yasal olmayacağı için yardımcı olamayız. Windows etkin değilken bazı özelleştirme seçenekleri devre dışı kalır, onun dışında bilgisayarı kullanmanıza herhangi bir zararı olmaz. @seferulas1905 omercik 6 yıl önce
    • teşekkürler seferulas1905 6 yıl önce

    Siz Kendi Windows 8.1 'i Flash Veya Cd'den Falan Yüklediyseniz Yani Korsan Yüklediyseniz .

    Ondan Oluyor Olabilir. Veya Windows 8.1 ​​​​​​'i Anahtar İle Etkinleştirdinizmi ?

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • evet cd den yüklemiştim seferulas1905 6 yıl önce
    • peki bir sorun çıkarırmı bana veya yazıyı nasıl kaldırbilirm seferulas1905 6 yıl önce
    • Bak ya satin alcan yada etkinlestireceksin youtubeda video var malgibiolan 6 yıl önce