"Windows fotoğraf görüntüleyici bu dosya biçimini desteklemediğinden fotoğrafları açamıyor" hatası nasıl çözülür?

Bütün fotoğraflarım silinmişti. Ben de Recuva programı bile kurtardım. Ancak bir çoğu açılmıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

arowana arowana (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka fotoğraf görüntüleyiciler ile açmayı deneyebilirsiniz. Örneğin IrfanView veya Picasa ile açmayı bir deneyin. Linklerden indirebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. Picasa'yı denedim ama o da açmadı. arowana 8 yıl önce