Windows geç açılıyor

Merhaba, bilgisayarıma dün win8.1 format attım formattan sonra bilgisayarım fotoğraftaki gibi açılmaya ve geç açılmaya başladı http://i.hizliresim.com/kEa79v.jpg

murhan47 murhan47 (4)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    açıklama yetersiz

    1 ) önceki işletim sisteminiz ?

    2 ) sistem özelikleriniz ?

    bu soruları neden soruyorum  sistem özelikleri yeterlimi ve önceki işletim sitemi win 8.1  mi idi

    acaba ilave yazarsanız yardım etmek o derece kolaylaşır

    herşey normal kabul edersek formattan sonra bilgisayar güncelemeleri yükletmesi vs sistemin tam oturması bikaç gün alır daha sonra rahatlama olur

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bilgisayarım Toshiba Satellite L8500D-12v evet daha önce de sistemim Windows 8.1 di. Bilgisayar formattan önce Toshiba yazısı ile açılıyordu ve 5 ve ya 1o saniye sürüyordu. Şimdi ise Toshiba yazısı 1 saniyeliğine geliyor sonra fotoğrafta ki gibi açılmaya başlıyor ve 1 dk dan fazla sürüyor, hem de bayağı fazla. Başında beklemiyorum açılırken o yüzden 1-2 dk dan fazla sürdüğünü eminim.

      murhan47 murhan47 (4)