windows gecerli bir ip yapilandirilmasina sahip degil

Bu hatayla ilgili daha once cozum onermistiniz hepsini yaptim ama olmadi bende bir yanlislik yok baska cozum yolu varmi wifi kullaniyorum modemde alt kattaki mobilyacının

Daha once burda buldugum ip adresini denedim acaba ondan mıdır

kullanici344106 kullanici344106 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    altarnatif olarak bunuda deneye bilirsiniz  kablosuz ağ bağlantı için geçerlidir

    kablolu ise bağlantınız modemi cd sini takın modemi yeniden yapılandırın

    candan candan (4301)