Windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası çözümü?

Windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası çözüm nedir?

koksalbaba koksalbaba (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Doğrusu Windows Gezginidir ve eğer sürekli olmuyorsa (bir defa olduysa veya çok seyrek oluyorsa) fazla önemseme; Windows işletim sistemlerinde olur bazan öyle şeyler.

    Ama sık sık oluyorsa durum ciddi demektir ve acilen PC'yi elden geçirmelisin. Bununiçin alttakileri yaparsan problem giderilebilir:

    Windows ve/veya genel olarak PC problemlerinde ilk ve öncelikli çözüm arayışları neler olmalıdır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)