Wİndows Gezgini Çalışmayı durdurdu hatası ?

Az önce bilgisayarımda USB bellek den  dosya transferi yaptığımda böyle bir durum başıma geldi birde genellikle dosya taşıma veya klasörleri başka bir yere taşıyınca kopyala yapıştırınca nadiren oluyor acaba hard disk ten mi kaynaklandı bilemiyorum teori yada öneriniz varsa yazarsanız çok sevinirim

Saygılarımla..

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce HD Tune yazılımıyla HDD de problem olup olmadığını denetleyin. Ben zannetmiyorum ama yine de yapabilirsiniz.

    HD Tune nedir? HD Tune nasıl kullanılır?

    Sorunlar varsa bulunup çözülebilmesi için sfc /scannow komutuyla tarama yapın. (Bunu Güvenli Mod'da yapmanızı tavsiye ederim)

    sfc /scannow komutu nedir, ne işe yarar?

    Bilgisayarda var olan malware'ler (zararlı yazılım) Windows Gezgini'nin düzgün çalışmasını engelliyor olabilir. Bilgisayarınızda zararlı yazılım taraması yapın.

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    omercik omercik (9418)