windows gezgini yeniden başlıyor

windows gezgini bir kaç defa yeniden başlıyor görev çubuğu gidiyor. ne yapmam lazım?

theriskoftime theriskoftime (39)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2 adet çözüm buldum dilersen onları deneye bilirsin

    1.Çözüm:

    Dosyaların zarar görmüş ola bilir yani sistem dosyaların çözümü ise şu

    1. CMD'yi yönetici olarak aç.
    2. Ardından SFC/SCANNOW yaz ve enter e bas
    3. İşlem bitince bilgisayarını yeniden başlat.

    Bu işlem ile Windows'da bulunan bozuk veya eksik dosyaları onara bilirsin.

    2.Çözüm:

    Bilgisayarında virüs ola bilir bence bilgisayarını bi antivirüs programı ile tara.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @darkcrak Windows defender ile tarama yaptım 1 tane virüs buldu onu sildi, şuan sfc/ scannow devam ediyor başka bir virüs program ile de tarama yapmalı mıyım? theriskoftime 4 yıl önce
    • Bana sorarsan başka bir antivirüs programı ile bilgisayarını tara Windows defender hiç iyi değil bana sorarsan @theriskoftime darkcrak 4 yıl önce