Windows güncellerken 0x800703EE hatası

Bilgisayarımı w7 den w10 geçiriyordum. BIOS uzerinden yapıyordum. Ve w7 olan sürümümü sildim.  Sonra herşeyi ayarladım güncelleme yaparken 0x800703EE diye bir hata geldi ve laptopumu fişini çekip kapattım. Bir hata varsa da w7 olmadığı için düzeltemiyorum. Ne yapmalıyım

kemalsl kemalsl (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dosya kopyalaması hatasıdır bu DVD'ye veya USB'ye tekrar biçimlendirip tekrar W10 yazdır

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 kurulumun yarıda kalmış. Ya Windows 7 yi yeniden yükleyeceksin ya da Windows 10 'u temiz kurulumla (format atarak) yeniden yükleyeceksin.

      hakan hakan (15424)