Windows Güvenliği Aktif Edemiyorum ben bastıkça o kapanıyor bt yardım masası sorunua önüme çıkıyor

"Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir?" hatasını yaşadım windows güvenliği kullanamıyordum hala kullanamıyorum.Adımları tek tek izleyip herşeyi yaparken son adımdaki  Yerel Grup İlksei Düzenleyicisi nden "WİNDOWS DEFENDER VİRÜSTEN KORUMA" seçeneği bende yok ve bu nedenle sorun hala çözülemedi nedeni nedir youtubedende size yorumla ulaşmayı denedim fakat bir geri dönüş olmadı umarım burda olur şimdiden teşekkür ederim. (Bu arada bilgisayarımı sıfırlayamıyorum yarısına geldiğinde bu cihaz sorunla karşılaştı diyip bilgisayarınız sıfırlanamıyor diyor)

arkholl arkholl (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    UZMAN NET YUTUP SAYFASINDA COZUMUNU COK IYI ANLATDI

    ben1453 ben1453 (1)