Windows Güvenliği her seferinde Trojan:Win32/Wacatac.B!ml üzerinde sqlsrvs.dll buldu lütfen cihazı yeniden başlatın. diyor

Windows Güvenliğinden şöyle bir uyarı alıyorum her seferinde Trojan:Win32/Wacatac.B!ml üzerinde sqlsrvs.dll buldu lütfen cihazı yeniden başlatın. Bu uyarıdan nasıl kurtulabilirim? Trojan:Win32/Wacatac.B!ml  virüsünden nasıl kurtulabilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Trojan:Win32/Wacatac.B!ml virüsü nedir? linkinde detaylı bilgiyi bulabilirsin

    Windows Defender bilgisayarındaki Crackli bir uygulamadan dolayı Trojan:Win32/Wacatac.B!ml virüsü uyarısı veriyor olabilir.

    Malwarebytes, Eset Nod 32, Kaspersky gibi bir uygulama ile bilgisayarını taratmanda fayda var.

    alattin alattin (16984)