Windows Güvenlik Duvarı Sorunu

League Of Legends-Point Blank oyunlarını indirip,kurdum.Oyunları açıyorum fakat açtıktan sonra her ikisinde de Windows Güvenlik Duvarından İzin Verin yada Windows Güvenlik Duvarınızı Kapatın gibi hatalar geliyor.Ne yapmalıyım?

Şimdiden teşekkürler :)

ahmetsamil ahmetsamil (268)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    LOL Firewall hatasının sebebi Windows Firewall veya Modem firewall'u olabilir.

    Modemin arayüzüne girip Firewall'u devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz.

    Chrome' üzerinde 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 gibi modemizin ipsini yazın ve arayüzne girin. Burada modemin moarka ve modeline göre farklı bir konumda bulunacak Firewall ayarını bulun ve kapatın.

    Daha sonra Windows Firewall'u devreden çıkartın.

    Windows Firewall kapatmak için bu likten yararlanabilirsiniz:
    Windows 7'de Windows Firewall nasıl kapatılır?
    Windows 8'de Windows Firewall nasıl kapatılır?

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      İzin verin tabiki izin vermeniz durumunda bir daha o uyarı gelmeyecektir

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Verdim.Hatta defalarca verdım.Güvenlik duvarını kapattım fakat olmadı.Başka ne yapmalıyım? ahmetsamil 8 yıl önce