"Windows güvenlik merkezi hizmeti başlatılamıyor." sorunu nasıl çözülür?

"Windows güvenlik merkezi hizmeti başlatılamıyor." uyarı sorunu nasıl çözülür?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Windows güvenlik merkezi hizmeti başlatılamıyor." uyarı sorunu nasıl çözülür?

    Sanırım Güvenlik Merkezi Hizmetiniz çalışmıyor. Başlat->Çalıştır bölümüne services.msc yazın ve Tamam’a basın. Ardından bilgisayarınızda çalışan hizmetler listelenecek. Listelenen Hizmetler bölümünde "Güvenlik Merkezi" çift tıklayın ve başlangıç türünü "Otomatik" olarak ayarlayın. Ve daha sonra "Başlat" butonu ile hizmeti başlatın.

    lion lion (595)