windows hal.dll eksik sorunu bedavaya çözmek

windows aşagıdaki dosya eksik veya bozuk oldugu için başlatılamadı

windowsrood/system32/hal.dll

bu sorunu bedavaya çözmem gerek

murat09000 murat09000 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows sistem dosyalarının bozulma nedeni genellikle bir elektrik kesintisi sonucu dosyalara zarar gelmesi veya bir virüsün o dosyaya zarar vermesiyle gerçekleşir. Sorununuzun çözümü için onarma yapmanız gerekmektedir ve bunun için aşağıdaki linkteki adımları uygulayınız.

    Windows aşağıdaki dosya eksik veya bozuk olduğu için başlatılamadı.

    utkubayat utkubayat (885)