Windows Hello Nedir? - Windows Hello'yu kurmak için parola girin

Bilgisayarım açıldığında Daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde  oturum açmak ister misiniz? Windows Hello'yu kurmak için parola girin yazısı ile karşılaşıyorum ve benden parola istiyor.

Windows Hello nedir? Ben bir şey yapmadım hep normal parola ile giriş yapıyordum bugün karşıma bu ekran geldi.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayar için kurulan güvenlik sistemi, endişe etmenize gerek yok alt tarafı pin gireceksiniz. Bende bir kaç ayar denedim bir türlü pin kaldıramadım.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Windows Hello,  Windows 10'daki yüz tanıma sisteminin adıdır. windows Hello özelliğini aktif hale getirerek bilgisayara giriş yapabilirsiniz. Parola yazmak yerine yüz tanıma sistemi kullanabiliyorsunuz. Sanki parmak izi ile oturum açma gibi bir şey.

      Bir şekilde #windows hello aktif edilmiş olabilir. Bu sebepten senden şifre istiyor. Diğer seçenekler vardır ekranda oradan ilerleyebilirsin (Oturumu açma seçenekleri)

      murat murat (12492)