Windows hizmetleri kendiliğinden kapanıyor

Merhabalar. Şu hizmetler her saat başı kapanıyor (1 dakkia sonra yeniden başlıyor fakat bu sürede net kesiliyor)

Olay günlükleri:

Hata 1 = Temel Filtre Altyapısı hizmeti beklenmeyen bir şekilde sonlandırıldı. Bu durum 16 defa oluştu.

Hata 2 = Tanı İlkesi Hizmeti hizmeti beklenmedik şekilde sona erdi.  Bu durum 16 defa oluştu.  60000 milisaniye içinde şu düzeltme eylemi uygulanacak: Hizmeti yeniden başlat.

Hata 3 = Windows Güvenlik Duvarı hizmeti beklenmedik şekilde sona erdi.  Bu durum 16 defa oluştu.  60000 milisaniye içinde şu düzeltme eylemi uygulanacak: Hizmeti yeniden başlat.

Hata 4 = Hizmet Denetimi Yöneticisi, Tanı İlkesi Hizmeti hizmetinin beklenmedik şekilde sonlanmasından sonra, bir düzeltme eylemi (Hizmeti yeniden başlat) uygulamayı denedi, ancak bu eylem şu hatayla başarısız oldu: Bir hizmet kopyası halen çalışıyor.

Not : 1 Güvenlik Duvarı : 2 Tanı İlkesi : 3 Temel Filtre Alt yapısı.

blackr blackr (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemi hataların başlama tarihinden önce bir zamana geri yüklersen bu hataların hepsi ortadan kalkar:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sonrada sistemi virüs ve zararlı yazılımlara karşı derin taratırsın:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    Edit:

    Daha öncede benzer (veya belki alakalı) muhtevada bir konu açmışsın. Eğer yukarıdakiler problemini çözmüyorsa veya onları uygulama imkanı yoksa PC'ye format çekerek işletim sistemini yeniden yüklemek en doğru ve sağlam çözüm olur. Diğer türlü çözüm çabaları uzun soluklu ve sağlıklı sonuçlar sağlamayabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Evet bu işlemleri hepsini daha önceden denemiştim. Fakat çözüm olmadı hiç biri bana.. Not: Çok fazla allmam gereken dosya ıvır zıvır var hiç format atasım yok şahsen blackr 6 yıl önce