Windows Hoparlör Geliştirmeleri ve Ses Yüksekliği Eşitleme Ayarları Nasıl Olmalı ?

Kulaklığımdan bazı sesler az geliyor Windows ses ayarlarından ses yüksekliği eşitleme geliştirmesini açınca bu sorun düzeliyor fakat benim sorum ses yüksekliği eşitleme ayarlarına gelince serbest bırakma saatini hangi noktada tutmalıyım bazı arkadaşlar en sağ uzuna çekin demişler ama varsayılan ayarlarda daha iyi olmaz mı? Ayrıca sanal saran sesi açmalımıyım ?

fynl fynl (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Var sayılanda olunca üstün performans olmaz çünkü Microsoft sana uygun olanı var sayılanda sağlıyor fakat sen bu ayarları yükseltebilirsin kısacası sana uygun hangisi ise onu yapabilirsin

    Örnek verecek olursam: Nvıdıa size üstün oyun performansı sağlamaz ama ayarlardan o ayarları oyun için ayarlarsanız üstün performans sağlar.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Benim sorunum ses yüksekliği eşitlemeyi etkinleştirince ortadan kalkıyor ama bazıları imleci en sağa yani uzuna çekin demiş benim için uzunamı çekmem daha iyi olur yoksa 3. tikte bırakmammı daha iyi olur onu anlayamadım. fynl 3 yıl önce
    • Hepsini dene hangisi uygunsa sana onu seç @fynl darkcrak 3 yıl önce