Windows için çalışan VPN servisleri - 2019

Windows PC ve tabletlerde kullanmak için çalışan VPN servisleri nelerdir?

Windows için çalışan VPN servislerini yazar mısınız?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows bilgisayarda deneyerek çalıştığını tespit ettiğim VPN programlarının listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

    Windows'ta çalışan VPN 1: Psiphon VPN

    Windows'ta VPN arıyorsanız Psiphon'dan başkasına ihtiyacınız yok. Windows PC için PsiphonVPN uygulaması hem ücretsiz, hem de son derece kullanışlı.

    Psiphon hakkında detaylı bilgi almak ve Windows bilgisayarınıza indirmek için Psiphon nedir, nasıl kullanılır? linkine tıklayın.

    Windows için çalışan VPN programı 2: Betternet VPN

    Betternet, Windows dahil olmak üzere pek çok platformda bulunan bir VPN uygulaması. Betternet'i istediğiniz platformda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

    Detaylı bilgi almak ve indirmek için Betternet VPN Nedir?, Betternet VPN nasıl kullanılır? linkine tıklayın.

    omercik omercik (9418)