Windows İçin Driver Yükleme Programı

Arkadaşlar benim kardeşimin bilgisayarına format attırdık fakat adam sağolsun 8 GB Ram barındıran bilgisayara 32 bit sistem yüklemiş ben sıfırdan Win 10 kuracağım fakat bilgisayar 3-4 yıllık olduğu için aldığımızda veriler driver CD'si kayboldu hangi programı önerirsiniz driver yüklemek için

kugabugra18 kugabugra18 (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    windows 10 kuracak isenz diriver programı gerekmez windows 10 kurun günceleştirmeleri taratttırın

    dirverler güncellenir veyada indirir bu  günceleme işlemi biraz uzun sürer sonunda tam olarak kullanıma hazır olur

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      http://www.toptenreviews.com/software/utilities/best-driver-update-software/

      kullanici287078 kullanici287078 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Driver Booster öneririm

        hasan566 hasan566 (5)