Windows ISO boyut küçültme işlemi nasıl yapılır?

Selamün Aleyküm, Windows ISO install.esd boyut nasıl küçültebilirim? Ntltie ve cmd komutlarla olmuyor boyutu küçültemiyorum.

eskehacettepe eskehacettepe (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Küçültemezsin, bildiğim kadarıyla.

    tempest tempest (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      ISO dosyaları içinde sıkıştırılış veriler olduğu için zaten sıkıştırılmış ve minimize edilmiştir.

      NTLite ile belirli bir oranda küçültebilirsin. Ama bariz bir küçülme bekleme. Zaten ISO içindeki dosyalar Core yani çekirdek, ihtiyaç duyulan dosyalar.

      hakan hakan (15394)