Windows kayıp cihazımı nasıl bulurum?

-2

Windows 10 cihazımı bul özelliği nedir?

Cihazımı bul özelliği nasıl kullanılır?

Windows Phone telefonum kaybolursa nasıl bulurum?

Windows cihazım kaybolursa nasıl bulurum?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Windows 10 Kasım güncellemesi ile gelen Cihazımı bul özelliği kayıp windows 10 cihazınızı bulmanızı sağlıyor.

    Windows Phone kullanıcıları ve Windows 10 cihazı olanlar cihazlarını kaybettiklerinde bu özelliği daha önceden aktif etmiş olmaları şartı ile cihazlarının yerini tespit edebiliyor.

    Windows 10 cihazımı bul özelliği nasıl açılır? Nasıl kullanılır?

    1. Başlat menüsünden Ayarlar menüsüne gidin ve Güncelleştirme ve güvenlik seçeneğine tıklayın.

    2. Sol bölümdeki menüde Cihazımı Bul seçeneğini seçin. Açılan sayfada Cihazımı Bul Kapalı yazısının altındaki Değiştir butonuna tıklayın. Açılan pencerede Açık kısmını aktif edin.

    3. https://account.microsoft.com/devices linkine tıklayarak cihazınızın yerini tespit edin.

    Bilgisayarınızın veya Windows Phone telefonunuzun kaybolması halinde bu link üzerinden bakarak cihazınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)