Windows kilit ekranı sorunu

Wİndows 10 kullanıcısıyım
Bilgisayarın ismini değiştirdikten sonra kilit ekranında 2 hesap oluştu halbuki bilgisayarda sadece 1 tane hesap bulunuyor
Bilgisayarın dosyalarında yeni oluşan hesabın adında bir hesap bulunmamakta
Bilgisayarı her açtığımda yani açılmış hesaba girmeye çalışıyor ama giremiyor şifre yanlış diyor.Sol alttan asıl hesabı seçerek bilgisayara girebiliyorum

Çektiğim Video https://youtu.be/XgCbtrcLM4U

dzhami dzhami (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şu şekilde kontrol eder misiniz kaç tane hesap görünüyor.

    • Bilgisayarının arama kutusuna netplwiz yazıp enter tuşuna basın. Gelen ekranın bir fotoğrafını çekip buraya bırakın.

    Ek olarak:

    • CMD'yi yönetici olarak çalıştırın.
    • Şu komutu yazın ve yine bir fotoğrafını buraya bırakın:
    net user

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      dzhami dzhami (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Böyle bir sorun daha önce benim başıma gelmişti o yüzden bu resimleri istedim. Ben şu şekilde çözmüştüm sorunumu: netplwiz ekranındaki ekle butonuna basıp yeni bir kullanıcı hesabı oluşturuyorsun, daha sonra Denetim Masası > Kullanıcı hesapları bölümünden eski hesabını siliyorsun. Bu şekilde çözmüştüm ben sorunumu. @dzhami omercik 6 yıl önce