Windows Kod 38 hatası

Merhaba. usb bellek taktığım zaman bellek göükmüyor ama klavye mause çalışıyor. aygıt yöneticisine gittiğimde resimdeki gibi hata veriyor. her türlü çözümü denedim bios update windows update vs. Kesin çöüm bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

https://hizliresim.com/tghioW

ahmetyasin ahmetyasin (9)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    USB belleğindeki sürüm eski olduğundan bu hatayı veriyor bana sorarsan.

    1. Aygıt yöneticisini aç.
    2. Ardından USB belleğine sağ tıkla ve Sürücüyü güncelleştir'e tıkla
    3. Sonra Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara'ya tıkla

    Bu sayede USB belleğine uygun en güncel sürümü yükleyecektir

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • sürümü güncel dediğinizi zaten denemiştim. ahmetyasin 3 yıl önce

    • Bașka bir port deneyin.
    • Bașka USB bellek deneyin.
    • Tüm USB cihazlarını çıkarıp sonra yeniden deneyin.
    • Bașka bir ișletim sistemi deneyin. (ms. Ubuntu)
    genius genius (190)