Windows kod: C:/relog/1.vbs script host hatası

kod:    C:/relog/1.vbs

satır:   2

karakter:  1

hata:   sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

kod:  80070002

kaynak:   (null)

Bu hata her 2 saniyede bir bi kere daha geliyo ekran şuan dolu kapatıyom tekrardan geliyor. Cevabınızı bekliyorum..

yusufaydnn yusufaydnn (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    vbs uzantıllı dosyalar script dosyasıdır. Muhtemelen bilgisayarınına zararlı bir yazılım bulaşmış. Bilgisayarında virüs taraması yapmanda fayda var. sorun taramadan sonra çözülecektir:

    Panda Cloud Cleaner  ile bilgisayarını taratabilirsin.

    Panda Cloud Cleaner  programını buradan indirebilirsin: Panda Cloud Cleaner nedir? Panda Cloud Cleaner nasıl kullanılır?

    Daha sonra bilgisayarına CCleaner yükle. CCleaner programını buradan indirebilirsin:  CCleaner nedir? CCleaner nasıl kullanılır?

    CCleaner programı içinde şu yolu izle: Araçlar > Başlangıçta
    başlangıçta

    CCleaner içinde Başlangıçta ekranında ortadaki kaydırma çubuğunu kaydırdığınızda dosya uzantılarını göreceksin.

    Dosya başlığı altındaki dosya yollarından en sonunda .vbs.bat yazan içinde C:\relog\1.bvs olan ifadeleri sil. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlat. Sorun düzelecektir.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      olmadı arkadaşlar başka çözümü varmı lütfen söyleyin çok rahatsız oluyorum

      fikri31 fikri31 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • 🤔 Bilgisayarını güncellemeyi denedinmi darkcrak 3 yıl önce
      • Olmayan nedir biraz bilgi verir misin? hakan 3 yıl önce