Windows Kurarken hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatası

Merhabalar,

Casper Nirvana C300 Kullanıyorum.Windows 10'dan windows 7 Profesyonel'e indirmek istiyorum ama bu hatayı alıyorum;

https://i.hizliresim.com/2JDol0.png

Belki flash bellekte sorun vardır diye başka flash bellek denedim yine aynı sorun birçok siteden indirdim hata aynı Windows 8.1'de denedim,Windows 7 Ultimeate,Windows 7 Profesyonel hepsi aynı hatayı veriyor ama Windows 10 Hiçbir hata vermeden kurulum ve format işlemini yapabiliyor nedense.

https://i.hizliresim.com/jy9NDG.png

Windows 7'ye mutlaka indirmem lazım çünkü 4GB Ramım var Windows 10 2GB'sini alıyor bana 2GB kalıyor herhangi birşey yaparken 400MB kalıyor.Diğer USB Giriş portlarına taktık hata aynı,Gözat seçeneğine bastım yükliyeceğim yeri seçtim entere bastım aynı.

Sonuç Olarak; Windows 10 Dışında hiçbir Windows sürümü atılmıyor.

demircan35 demircan35 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ISO dosyasını USB'ye ne ile yazdırıyorsun?

    Rufus ile dener misin?

    ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır?

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet USB kullanıyorum ve rufus programı ile yazdırdım demircan35 5 yıl önce