Windows kurulu Macbook Pro'da sağ tuş çalışmıyor

Windows 7 kurulu Macbook Pro bilgisayarda touchpad'in sağ tıklaması çalışmıyor.

Windows yüklü Mac bilgisayarda sağ tıklama nasıl aktif edilir?

pelinny pelinny (863)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MAC bilgisayarınıza Windows 7 kurduğunuzda sağ tuşun çalışmadığını fark edeceksiniz.

    Sağ tıklama ile açılan menüler Mac'in Touchpad'inde çalışmayacak. Çözüm için

    1. Denetim Masasına gidin.
    2. BootCamp'i bulun.
    3. Boot Camp uygulamasında İzleme Dörgeni sekmesini tıklayın.
    4. Burada İkincil Tıklama seçeneğini işaretleyin.
    5. Uygula ve Tamam'ı tıklayın.

    Bu işlemlerden sonra artık Windows 7 yüklü Macbook pro bilgsayarda sağ tıklama çalışacaktır.

    pelinny pelinny (863)