Windows kurulumu sırasında disk bölümleme sorunu

Dizüstü bilgisayarıma  format atıyorken windows u nereye yüklemek istiyorsunuz  aşamasında butun bölünmüş alanları sildim şuada disk 0 ayrılamış alan 465.8 gb yazan bir sekme kaldı. bu alanı bölemiyorum ve kurulumu gerçekleştiremiyorum deli oldum...

gokhan41 gokhan41 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi işletim sitemini kuracağınız belli değil windows 8 ve üstü işletim kuracak iseniz formattan sonrada bölme işlemi yapabilirsiniz ileri sekmesi belirdi ise sorun yok ileri tıklatın format başlaması gerekir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarı sabit diskten başlatıp setup kurulumu mu yaptınız ? Eğer böyle ise windows7 de böyle bir sıkıntı bende yaşamıştım.

      mutecessis mutecessis (216)