Windows Kurulumunda Bir Hata

Windows kuruyorum bilgisayarıma 0'dan "Windows'u nereye yüklemek istersiniz?" ekranına kadar geldim fakat bu ekran boş "Hiçbir sürücü bulunamadı. Depolama sürücüsü edinmek için Sürücü yükle'ye tıklayın." diyor.

Sürücü Yükleye tıklıyorum "İmzalanmış hiçbir aygıt bulunamadı. Yükleme medyasının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olun, sonra Tamam'ı tıklatın" hatasını alıyorum.

Çözümü nedir ?

aenesk aenesk (1)
6 yıl önce sordu

  • İkinci mesajını gereksiz olduğu için kaldırdım ve zaten usulde bu şekilde değil. Mesajın sol kısmındaki bölmeden "düzenle" düğmesi tıklanarak mesajda değişiklik ve/veya eklemeler yapılır, yapılmalıdır. temmuz 6 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bu sayfada tamamı tıklatın ve yukarda çarpıdan çıkın

aşağıdaki resimde USB belleğinizi yuvasından çıkartın başka bir yuvaya takın şimdi yükleyi tıklatın  key gir kısımınıda geçin bu sayfada özeli seçin burda sürücüler gözükmesi gerekir artık silme işlemi bölme işlemi yapılabilir

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

  • Deneyip mesaj yazacağım aenesk 6 yıl önce

Önce site içi arama yapmalıydın:

Windows 7 hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı (tıkla)

Veya BIOS'tan SATA sabit disk seçimini IDE olarak değiştirmeyi deneyebilirsin.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Sürücü görünmüyor. aenesk 6 yıl önce
  • Eğer BIOS'tada görülmüyorsa kasa içinde sabit diskin güç ve data kablolarını gözden geçirmelisin, yerlerinden çıkmış olabilirler. temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz hoca bu soruda değişik altarnatif çözümler mevcut o sebepten değişik cevap yazdım candan 6 yıl önce

@candan dediği gibi yaptım sürücüler gözüktü "Windows kurulumu geçici yükleme dosylarını depolamak için bir sabit sürücü bulamadı. Yeni bir yerel çıkarılanayan sürücü ekleyin ve Windows'u yüklemeyi yeniden deneyin" hatasını aldım.
Çözüm ?

aenesk aenesk (1)
6 yıl önce cevaplandı

  • sürücülerin olduğu kısımda sürücüyü seçip fare ok işareti ile değilde sürücüyü seçin entra basın candan 6 yıl önce