windows lisans süresi

Bilgisayar "windows lisans süreniz yakında dolacaktır. Windowsu etkinleştirmek için bilgisayar ayarlarına gidiniz." Şeklinde uyarı veriyor. Ürün anahtarını tekrar almadan bunu nasıl çözebilirim?

deniz deniz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows işletim sistemi lisanslı mı?

    Lisansız ise söyleyeceklerim crack kapsamına gireceğinden ve uzmanim.net üzerinde bu tür paylaşımlar yasak olduğundan söyleyemiyorum :)

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Evet lisanslı deniz 9 yıl önce