Windows lisansımı etkinleştirmeye çalışınca 0x8007007b hatası alıyorum?

Geçenlerde windows lisansı satın aldım ve etkinleştirmeye çalıştığım zaman da  0x8007007b hatsı alıyorum.Bunun bir çözümü var mı?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunun çözümü var ve şu adımları tekrar et.

    1.Çözüm:

    1. CMD'yi yönetici olarak aç
    2. Ardından slui 3 şu komutu gir ve enter'e tıkla
    3. Sonra Lisans anahtarını gir.

    2.Çözüm:

    1. CMD'yi yönetici olarak aç
    2. Ardından şu komutu gir slmgr.vbs / ipk yaz sonra bir boşluk bırak ve Lisans anahtarını gir.
      • ÖR.....      slmgr.vbs / ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx​​​​​​​
    darkcrak darkcrak (5168)