Windows lisansınızın süresi yakında dolacak uyarısı

Windows 10'da Habire karşıma geliyor bilgisayarıma birşey olcak diye korkuyorum lütfen yardım edin

egetaha egetaha (1)
4 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Bilgisayarına hiç bir şey olmaz korkmana gerek yok.

Windows Lisansınız yakında dolacak demesinin sebebi bilgisayarında lisans var ve bu lisansın süresi yakın zamanda bitecek.

Lisanssız windows'da neler olur?

  • Windows güncellemelerini yapamazsın.
  • Windows'u normal şekilde kullanırsın ama windows'un bazı özelliklerini kullanamazsın.

Peki nasıl Windows lisansımı yenileye bilirim?

Windows un kendi sitesinde windows lisansları çok pahalı ama n11,gittigidiyor gibi sitelerde ucuza windows lisansları bula bilirsin.

Para ile lisans satın almak istemiyorsan ve Crack yapmak istiyorsan internet üzerinden Crack programı bula bilirsin zaten bir çok kişi Windows'u Cracklı kullanıyor.

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

    SAĞOL REIS

    egetaha egetaha (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Windows lisansınızın süresi yakında dolacak uyarısı alıyorsan Windows 10 lisansı ile ilgili sorun yaşıyorsun demektir. Windows 10 orijinal mi? korkmanı gerektirekcek bir şey yok. Br sorun yaşamazsın.

      Windows 10 lisansın yoksa önerim ucuz bir windows 10 lisansı alman. Google da Windows 10 ucuz lisans diye aratırsan göreceksin. Satan pek çok site var. Crackle filan uğraşma. Al kafan rahat olsun.

      hakan hakan (15409)