windows manager protect nedir

hocam merhaba.

bilgisayarımda search protect adında bir uygulama var.bu uygulamanın nasıl kaldırılacağı ile ilgi sitenizde bir yazı okudum.denetim masasına girip,program ve özellikler den kaldırmamız gerekiyormuş.

programın ismi yani 'search protect' listede yok ise başka isimler ile olabiliyormuş.baktım,windows manager protect adlı bişey var.yayımcısının ismide windows protect limited.nedır bu program.bilgisayarın kendi uygulamasımı?

kaldırırsam bişey olurmu?

resmini çektim.aşşağıdaki linkte

http://hizliresim.com/ona39m

umut875 umut875 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Manager Protect veya WindowsMangerProtect potansiyel olarak istenmeyen programlardan biridir.

    Windows ile ilişkisi olmayan sadece adını taklit eden bu uygulama ücretsiz programlar ile birlikte sistemize yerleşir.

    WindowsMangerProtect20.0.0.502 uygulamasını programlardan kaldırmalısınız.

    C:\ProgramData\windowsprotectmanger klasöründe kurulu olan uygulamanın aktif çalışan dosyası wprotectmanager.exe görev yöneticisinde aktif olarak bulunur.

    WindowsManagerProtect virüs değildir fakat kaldırılması gereken bir programdır.

    WindowsProtectManger control ve WindowsProtectManger Service adları ile Windows işletim sisteminde görülür.

    El ile uygulamayı kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı malware taramasından geçirmenizde fayda var.

    Malwarebytes nedir nasıl kullanılır linkinde anlatılan Malwarebytes anti-malware ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

    murat murat (12492)