Windows media creation tool Windows sürüm seçtirmiyor sorunu - Windows 10 Pro yok

Merhaba arkadaşlar media creation tool 21h1 exe'si indirdim 1.sorum şu olacak windows 10 pro çıkmıyor işletim türü seçeneğinde 2.sorum ise windows 10 pro 21h1 işletim sistemine dün güncelleme geldi o güncellemede icindemidir

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows kurulumu sırasında Pro, Home gibi seçenekleri seçiyorsun. ISO indirdiğinde  Media Creation Wizard ile oluşturduğun kurulum medyası son sürümdür.

    Ek:

    Media Creation Tool USB oluşrururken ya da kurulum başlatırken sadece Windows 10 seçmene olanak sağlar. Bu normal. Kurulum gerçekten başladığında Windows 10 Home, Pro gibi seçeneklerin olduğu bir ekran karşına gelecektir.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Pro,,Home gibi seçenek çıkmıyor gorele28 2 yıl önce
    • ISO oluştururken Dil, Mimari, Sürüm seçin ekranında sadece Windows 10 yazar. Burada bir seçim yok. Daha sonra Windows kurulumu başladığında ilerleyen adımlarda senden windows sürümünü seçmeni isteyecek @gorele28 murat 2 yıl önce