Windows Media Player'da ters çekilmiş bir video nasıl döndürülür?

Görüntüsü ters çekilmiş bir video var. Bu video Windows Media Player'da ters bir şekilde oynuyor.

Windows Media Player ile ters çekilmiş bir video  nasıl  döndürülür?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Media Player ile bu iş yapılabiliyormu, yapılabiliyorsa nasıl, bunları bilmiyorum. Fakatbu işi Windows media Player veya başka bir programa/uygulamaya ihtiyaç duymadanda yapabilirsin:

    Rotate video online, for free (tıkla)

    Ben denedim ve gayet başarılı bir sonuç aldım. Fakat online bir işlem gerektirdiğinden önce upload ve işlemden sonra yeni haliyle download gerektiriyor. Download problem değil. Gayet hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Online rotate işleminde tek sıkıntı -yavaş upload hızımız sebebiyle- işlenecek video upload'ının biraz uzun zaman alması oluyor.

    Sayfa üzerinde nasıl yapıldığına dair bir videoda koymuşlar. İşlemin çok basit olduğunu orada görebilirsin.

    İpucu: Sayfa üzerindeki mavi renkli "Pick Video" düğmesi tıklanarak video upload başlatılıyor. Sonrası sayfa üzerindeki öğretici videoda gösterildiği gibi.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ediyorum , Sağ olun . mat7 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce