Windows Media Playerda Mp4 uzantılı birşey oynattıgımda yanıt vermiyor.

Mp4 uzantılı videolar oynattıgım zaman sürekli duraklıyor ve yanıt vermiyo hatası alıyorum. MKV uzantılı videolar oynattıgım zaman bi problem olmuyor. Hangi program eksik acaba ?

erool erool (4)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu programı indirin kurulumunu yapın bütün video ve resim uzantılarını açar K-Lite Codec Pack Full 13.1.6 İndir

    candan candan (4301)