Windows Movie Maker indirdiğimde key istiyor

Merhaba;

Movie Maker ücretsiz bir yazılım diye biliyorum. İndirdim. Ancak Key istiyor. Bu bir hata mı yoksa key falan mı satın almamız gerek?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer buradakini indiriyorsan, yani Microsoft Movie Maker programıysa indirdiğin Movie Maker : Free Video Editor bu program ücretsizdir. Key istemez.

    Sen yanlışlıkla başka bir program yüklemiş olabilir misin?

    Denemek için indirdim ve yükledim. Benden key istemedi. Sadece uygulama içinde reklamlar mevcut.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Windows Live Temel Parçalar paketindeki Movie Maker'dan bahsediyor arkadaş sanırım omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho o eski sürüm onda hiç key vs yok. Benim yolladığım aynı fakat yeni sürüm. murat 6 yıl önce
    • @murat güncelleme ile key özelleği gelmiş olabilir oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • @oyuntubeyoutuber Güncelleme gelmiş olamaz çünkü Ocak 2017'de movie maker desteği Windows 10 için kesildi. toprak34 6 yıl önce
    • @oyuntubeyoutuber denemek için indirdim ve yükledim yazdım. Key yok. @toprak34 key isteyen ekran görüntüsü ekler misin? murat 6 yıl önce
    • @murat tabiki bir dakika bekleyin :) toprak34 6 yıl önce
    • @murat İndirdiğim site: Sağlamİndir Ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/QpAjdk.png toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 saglamindir yerine fullindircom dan indiriniz oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • @toprak34 sisteminiz nedir? oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

    Toprak senin indirmiş olduğun program "Windows Movie Maker" ama orjinal ve ücretsiz olan "Microsoft Movie Maker" @murat likini vermiş.

    Her iki program aynı program değil. "Microsoft Movie Maker" ücretsiz bir program. Bu programın popülaritesinden yararlanan bazı uyanıklar Windows Movie Maker diye başka bir program çıkarmışlar ve sen de onu indirmişsin.

    Orjinal Microsoft Movie Maker indirme linki

    Senin indirdiğin çakma Windows Movie Maker web sitesi

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @alattin Teşekkürler :) toprak34 6 yıl önce
    • ben her ikisini de aynı okuyordum nedense, fark varmış :) murat 6 yıl önce