Windows Office kuramıyorum

Windows Office 2010 kurarken, bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok, uyarısı çıkıyor ve yükleme yapmıyor, nasıl yükleyebilirim

hkara hkara (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok

    bu hata office kurarken değil Office güncellemesi kurarken karşınıza çıkar. Örneğin bilgisayarınızda Office yüklü değil ve siz Office Service Pack yüklemeye çalışırsanız Bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok  hatası alırsınız.

    Kurulum dosyanız Office'mi ait? Bundan emin misiniz? Yanlış bir kurulum dosyasından kurulum deniyor olabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Eğer Bilgisayarın w8 ise yüklenmeyebilir.Sanırım Xp pclerde var diye biliyorum!!!!

      kloroplast123 kloroplast123 (1)