windows.old klasörü kaybolmuş

merhaba ben bu ayın 3 ünde windows 8.1 olan işletim sistemimi windows 10 na yükseltmiştim ve C yerek diskte windows.old klasörü oluşmuştu 118  gb olan C diskim 111 gb ye inmişti birde windows 8.1 e geri dönmem için 10 gün süre vermişti bugün C yerek diskte windows.old klasörü gitmiş 111 gb olan C diskim 118 gb olmuş windows 8.1 e geri dönmem için 10 gün süre oda gitmiş windows.old klasörü 10 günlük deneme süresi dolduğu için gitmiş olabilirmi bilgisayarımda bir sıkıntı yaratırmı

bir başka sorum daha olacak telefonumda bazı sıkıntılar olmaya başladı örneğin birisi aradığında kimin aradığı hemen çıkmıyor açma kapama düğmesine bastığımda görüntü geliyor telefonda oyunlarım ve oynadığım leveller var oyunlar ve levellere dokunulmadan format atma veya fabrika ayarlarına dönme imkanı varmı cevaplarınız için teşekkürler

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows, Windows.old klasörünü otomatik olarak temizlemiş. Bu herhangi bir soruna yol açmaz.

    Bu durum diskinde yer açılmasına sebep olur, bu da iyi bir şey.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @murat bey sorumun altında başka bir soru daha sormuştum onuda cevaplayabilirmisiniz efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • @efsaneemrahylz konular çok alakasız, düzen açısından onu başka soruda sorman daha doğru olur. murat 6 yıl önce

    Eğer 10 gün içinde geri dönmek isteseydin, bilgisayar Windows.old klasörüne attığı dosyaları kullanarak geri dönecekti. 10 gün dolunca windows.old klasörü de kaybolmuş olabilir.

    omercik omercik (9418)