Windows old klasörü nasıl silinir?

İyi akşamlar arkadaşlar ben windows10 a geçtim önceki Windows lardan kalma iki Windows old klasörü var bunları bi türlü silemedim internette arama yaparak disk temizlemeyi de denedim olmadı silinmedi başka bi yöntem de bulamadım bana yardımcı olur musunuz?

salihfirat salihfirat (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Herhalde Windows'un sabit diskinin C: bölümünde yüklüdür. Önce C: üzerinde sağ tık menüsünden "Özellikler"i tıkla. Açılan arabirimde "Disk temizle" düğmesi göreceksin ("Genel" sekmesi altındadır.). "Disk temizle" düğmesine tıklayarak temizleme işlemine başla. Kısa bir süre sonra silinecek dosyalar görünecek ve hemen altındada bir "Sistem dosyalarını temizle" düğmesi görünecektir. Bu düğmeyede tıkla ve bekle. Silinecek sistem dosyalarıda görünecektir. Bunların yanındaki onay kutularının hepsinin işaretli olmasına dikkat et, işaretli olmayanları işaretle. Son olarakta önce "Sistem dosyalarını temizle"yi tıkla ve işlemin ön hazırlığı bittiken sonra alttaki "Tamam" düğmesine tıkla; işlem tamamdır.

    Bu temizlikte sisteme gerekli olan hiçbir dosya silinmeyecektir; güvenle yapabilirsin.

    Sonuç başarılı olmazsa;

    Unlocker programını dene:

    Unlocker download (tıkla)

    Unlocker nasıl çalışır? Videolu anlatım (tıkla)

    Yine başarılı olunamazsa;

    Sistemi Canlı Windows (CD'den çalışan Windows) ile başlat ve bu sistemde silmeyi dene.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      yok hocam aynen devam ettim söylediğin şekilde olmuyor daha öncede yaptım bo yöntem olmadı

      salihfirat salihfirat (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Mesajımı editledim. temmuz 8 yıl önce