Windows önemli bir sorunla karşılaştı ve bir dakika içinde otomatik olarak yeniden başlayacak hatasını nasıl çözerim ?

Arkadaşlar chromeye giriyorum steam client bootstrapper , google chrome falan durduruluyor gördüğün hatayı veriyor csgo oynuyorum rekabetçinin ortasında steam client bootstrapper durduruluyor ve "windows önemli bir sorunla karşılaştı ve bir dakika içinde otomatik olarak yeniden başlayacak" hatası veriyor. Yardımcı olur musunuz?

windows önemli bir sorunla karşılaştı ve bir dakika içinde otomatik olarak yeniden başlayacak hatasını nasıl çözerim?

Adsız2

syntexandenem1es syntexandenem1es (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki yaptığım listeyi kontrol etmeni istiyorum:

    1. Windows güncelleştirmelerinin tamamı yüklü mü?
    2. Sürücülerin güncel mi?
    3. Bilgisayarında virüs taraması yaptın mı?

    Windows önemli bir sorunla karşılaştı ve bir dakika içinde otomatik olarak yeniden başlayacak hatası kritik bir hatadır. Eğer yukarıdakilerin tamamını yaptıysan ve sorun devam ediyorsa o zaman sana önerim temiz windows kurulumu yapmandır. Yani format atacaksın, hatta mümkünse format sırasında önce bölüm ilgilerini silmelisin daha sonra format atmalısın. Ondan sonra Windows kurulumu, sorasında güncelleştirmeler ve en sonunda sürücü güncellemelerini yüklemelisin.

    Tüm bunlardan sonra sorun devam ederse o zaman bir donanım sorunu olabilir.  Özellikle RAM veya disk üzerindeki bir sorundan kaynaklanıyor olabilir.

    murat murat (12492)