Windows orijinal değil yine de 64 bit'e yükseltebilir miyim?

Daha önceden de soru sormuştum ve bilgisayarım 64 bit desteklediğini dair cevap verildi. Ama benim sormak istediğim bir husus daha var. Bilgisayarım 64 bit destekliyor, bilgisayar Windows 7 ama ORİJİNAL DEĞİL. Yinede 64 bit e yükseltsem sorun olur mu ?

kullanici84456 kullanici84456 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yine 64 bit orijinal olmayan ya da orijinal bir sürüme yükseltebilirsin.

    Orijinal yükleyip yüklememek sana kalmış bir durum 64 bit ile alakası yok.

    64 bite yükseltme dediğin şey bilgisayarı formatlayıp Windows'un 32 değil de 64 bit sürümünü yüklemek.

    alattin alattin (16984)