windows özellikleri yapılandırılmadı, güncelleştirmeler geri alınıyor hatası

windows özellikleri yapılandırılmadı, güncelleştirmeler geri alınıyor hatası almaya başladım. İnternetten çözümlere baktım, ama yardımcı olmadı. Önerilerinizi bekliyorum. Olmazsa format atmayı düşünüyorum, ama modemin yöneticiliğini, yani şifresini falan değiştirme yetkimi kayp edeceğim için yapmakta tedirginim. Eğer format atası olursam modemin yöneteciliğini yeniden yapılandıra bilmem mümkünmü? Mümkünse nasıl yapa bileceğimi anlatmanızı rica ediyorum.

arzumemmed arzumemmed (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşletim sisteminiz ne olduğunu belirtseydiniz daha kolay çözüm üretilirdi. Yine bu sorunun sebebi yeni gelen güncellemeyi sisteminizin karşılamaması kaynaklı. Windows 10 kullanıyorsanız Başlat menüsünden ayarları açın. Açılan pencereden Güncelleştirme ve güvenlik seçeneğini seçin. Yeni açılan pencereden Gelişmiş seçenekler sağ tarafta aşağıda. Yeni açtığınız gelişmiş seçenekler sayfasında Güncelleştirme geçmişinizi görüntüleyin seçeneğine girin. Bu listede almış olduğunuz güncelleme listesini göreceksiniz. Buradan güncelleştirmeleri kaldır diyerek son aldığınız güncellemeyi kaldırırsanız sorununuz çözülecektir.

    rahatadam rahatadam (1)