Windows phone hakkında sorum var

Arkadaşlar biliyorsunuz appstore google play birde windows phone uygulama mağazaları var.en azından ben böyle biliyordum.Ancak artık windows phone mağazasıyla ilgili birşey bulamadım.Bu kalktı mı?

Eğer kalkmadıysa nasıl windows phone hesap açabilirim yardımcı olur musunuz?

İkinci sorum:Bildiğim kadarıyla google play 50$,app store 100$ hesap açma ücreti istiyordu ancak windows phone ücret istemiyordu.bu doğru mu?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Mağazası çok tutmasa da hala aktif olarak Windows Mobile cihazlarda çalışıyor. Hiç kaldırıldığını duymadım. Ücret kısmına gelecek olursak bu konuda bilgim yok ama araştırdığım kadarıyla Windows Store'da uygulama yayınlama makalelerine baktığımda herhangi bir ücret göremedim.

    Şu makalede detaylı bir şekilde anlatmış mesela, bi göz at istersen: http://www.yunusemrearac.com/2012/08/30/windows-phone-dev-center-uygulama-yayinlama/

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho hocam bişey daha sorucam.Bu windows storeda da appstore ve googleplay gibi uygulamalardan para kazanmak mümkün mü? sapphire 5 yıl önce
    • Uygulamana reklam eklersen kazanırsın elbette. @sapphire omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho hocam daha yeniyim hiçbir şey bilmiyorum.Yani nasıl reklam konur bilmiyoruım.Siz biliyorsanız kolayca reklam konabiliyor mu uygulamalara? sapphire 5 yıl önce
    • Bunu sen uygulamayı kodlarken ayarlarsın. Benim bu hususta bilgim yok maalesef. @sapphire omercik 5 yıl önce