windows repair nedir?

windows repair nedir? Türkçe kullanılabilir mi?

veysi2023 veysi2023 (149)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Repair

     Windows Onarım aracıdır.

     Kayıt hataları , Dosya izinleri , Internet Explorer , Windows Update , Windows Firewall ve daha fazlasıyla ilgili hataları tarayarak onarır.

     Kullandığınız Windows'u orjinal ayarlarına döndürebilirsiniz.

    Şimdilik sadece " İngilizce " dil desteği bulunmaktadır.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • dili ingilizce olduğundan, benim de ingilizcem olmadığından yükledim bişeylere bastım yaklaşık 30 dakikalık işlem yaptı sonra kendini ve birçok uygulamayı sildi dedim pc kaptim açim pc başlatılırken hata verdi bir türlğ başlatılamadı format attım öyle açıldı veysi2023 4 yıl önce
    • @veysi2023 sistem geri yükleme yapsaydın keşke.. Aslında bu tür durumlardan önce sağlam olsun diye işi garantiye almak için önce sistem geri yükleme noktası oluşturmalısın ardından bunun gibi kurulum yapılacak programı kurarsın ; eğer bi sıkıntı çıkarsa geri dönüşü rahat olur. 😉 ybaskin34 4 yıl önce
    • sistem geri yükleme noktası oluşturup oradan tekrar yükleyince programlar gidiyor mu? veysi2023 4 yıl önce
    • @veysi2023 sistem geri yükleme yaparken altta etkilenen programların listesini görebilirsin. ybaskin34 4 yıl önce
    • benim için tek önemli olan bluestacks o gitmezse sıkıntı yok :) o gider mi sizce? veysi2023 4 yıl önce
    • @ybaskin34 veysi2023 4 yıl önce
    • @veysi2023 bluestacks programını kurduktan sonra sistem geri yükleme yaparsan sıkıntı olmaz.. ( en son geri yükleme noktasına yani bluestacks kurduktan sonraki noktaya döneceği için böyle yapsan daha uygun olur ) ybaskin34 4 yıl önce
    • tamamdır, herşey için teşekkür ederim, iyi günler veysi2023 4 yıl önce
    • @veysi2023 rica ederim , kolay gelsin. 😊 ybaskin34 4 yıl önce