"Windows Resource Protection did not find any integrity violations" yazısı nedir?

Bilgisayarımda CMD'den sfc /scannow komutunu uyguladım. Tamamlandıktan sonra "Windows Resource Protection did not find any integrity violations" yazısı çıktı. Bunun anlamı nedir, ne yapmam gerekiyor?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarında sorun yokmuş, herhangi bir problem bulunamadı diyor. Endişelenmene gerek yok yani

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Hala flash lari düsman olarak görüyor yani yine degistiriyor dosyalari nasil olamaz :( oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
  • En ufak bir şeyde başlık açmadan önce uzmanim.net'te önce bir arama yapsan daha iyi olur. Problemin daha önce sorulmuş mu, çözülmüş mü gibii... Hala bir sonuca varamadıysan ondan sonra başlık açarsın, ayrıca karşılaştığın problemleri taksit taksit değil de, toplu halde açıklayıcı bir şekilde yazman bizim için daha iyi olur @oyuntubeyoutuber omercik 6 yıl önce
  • @farurhenho türkcem biraz kötüğğ :d oyuntubeyoutuber 6 yıl önce