Windows Script Host kod:c:/eth/a.vbs hatasının çözümü nedir?

Bilgisayarımda son zamanlarda sürekli kod:c:/eth/a.vbs Windows Script Host hatası oluşmaya başladı. Eskiden bu olmuyordu neden olmaya başladı bilmiyorum. Ama bilgisayarı açtığımda ve açtıktan sonra sürekli "kod:c:/eth/a.vbs" hatası çıkıyor.

Yaşadığım bu Windows Script Host kod:c:/eth/a.vbs hatasının çözümünü bilen var mı?

satır 1

karakter 1

hata : sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

kod : 80070002 kaynak : null

kullanici373371 kullanici373371 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows script host c:\eth\a.vbs komut dosyası bulunamıyor hatasının çözümü nedir?

    Yukarıdaki linkte yazılanları yapmalısın. Bilgisayarına virüs bulaşmış.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @kullanici373371 muhtemlen virüsü zaten kaldırdığın için hata alıyorsun. Linkteki CCleaner ile ilgili olan kısmı da yapmalısın ki bu uyarı bir daha çıkmasın. Bahsi geçen virüs bilgisayarını yavaşlatır. hakan 5 yıl önce
    • @kullanici373371 a.vbs dosyası antivrüs tarafından silinmiştir. hakan 5 yıl önce

    dediklerini yaptı abi fakat vbs.bat'i bulamadım ve bu virüs tehlikelimi?

    kullanici373371 kullanici373371 (1)