Windows server 2008 r2 nasıl Türkçe yapılır?

Windows server 2008 r2 Türkçe dil paketi nasıl yükleyebilirim? neler yapmam gerekli_

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 Türkçe Dil paketini buradan indirip kurabilirsin: Windows Server 2008 R2 Türkçe Dil Paketi indir

    1. Linki tıkla açılan sayfada indir butonuna bas.
    2. Bu sana ISO uzantılı oldukça büyük bir dosya indirilecek.
    3. ISO  dosyasını bilgisayara sürücü olarak bağla.
    4. Daha sonra TR dili için .exe dosyası olacak onu iki kere tıkla.
    5. Dil paketi yüklemesi gerçekleşecektir.

    Bu şekilde Windows Server 2008 R2 SP1 'ye Türkçe dil paketini yükleyebilirsin.

    Önemli not: Windows Server 2008 R2 SP1 ile Windows Server 2008 R2 aynı değildir. Windows 2008 R2 SP1 yüklediğinden emin ol.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @lucas77 @hakan ın cevabını güncelledim. Bunu dener misin? Bir karmaşıklık olmuş gibi. murat 5 yıl önce
    • @lucas77 çift başlık olmaması için diğer sorunu sildim. Lütfen başarılı olup olmadığını buraya yorumla yaz. murat 5 yıl önce
    • @hakan @murat Dil paketini kuramıyorum team viewer dan destek olabilirmisiniz ?? lucas77 5 yıl önce
    • @lucas77 bana özelden ulaş. Yardımcı olayım sana yarın. murat 5 yıl önce