Windows server 2012 R2 Türkçe Dil Paketi yükleme sorunu

Merhabalar ;

Sitenizde cevaplanmış bir konu olduğunu biliyorum fakat orda verilen linklerden herhangi bi şekilde indirme gerçekleşmiyor başka bi öneriniz varmıdır.

yasirkaraca yasirkaraca (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar çözdüm nasıl olduğunu teşekkür ederim

    Önce sistem kurulduktan sonra control panel e girip ordan add language yapıyorsunuz.

    Daha sonra orda karşınıza klavye dil seçenekleri çıkıcak ordan türkçeyi seçip kaydediyorsunuz.

    Sonra yeniden başlatıp aynı yere girdiğinizde türkçe olan kısmı seçip tıkladığınızda hemen üstüne download turkish language pack diye bir link görüceksiniz bastığınızda türkçe dil paketini yüklüyor ektete yapttığımın resmi var arkadaşlar http://dosya.co/6x1akmxsqrx4/Ekran_Alıntısı.PNG.html

    yasirkaraca yasirkaraca (11)
    7 yıl önce cevaplandı

    • keşke buradan paylaşsaydın da başkası da faydalansaydı cemphp 7 yıl önce
    • paylaşıyorum şuan yasirkaraca 7 yıl önce
    • arkadaşlar önce sistem kurulduktan sonra control panel e girip ordan add language yapıyorsunuz daha sonra orda karşınıza klavye dil seçenekleri çıkıcak ordan türkçeyi seçip kaydediyorsunuz daha sonra yeniden başlatıp aynı yere girdiğinizde türkçe olan kısmı seçip tıkladığınızda hemen üstüne download turkish language pack diye bir link görüceksiniz bastığınızda türkçe dil paketini yüklüyor ektede yapttığımın resmi var arkadaşlar http://dosya.co/6x1akmxsqrx4/Ekran_Alıntısı.PNG.html yasirkaraca 7 yıl önce
    • @yasirkaraca istersen mesajını yeniden düzenle (resim ekleyebilirsin) ve sonra kendi mesajını sol taraftaki "Kabul" düğmesiini tıklayarak kapat. Bu şekilde mesajını görenler, çözülmüş bir konu olduğunu anlayacaklar ve aynı ihtiyacı olanlar bu çözümden faydalanacak. temmuz 7 yıl önce